★ Miley Little Star Balkan ★
★Registrujte se na najbolji Miley forum!★
★ Miley Little Star Balkan ★
★Registrujte se na najbolji Miley forum!★
★ Miley Little Star Balkan ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

★ Miley Little Star Balkan ★


 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Miley-Smiley Admin
Admin
Miley-Smiley Admin


Broj poruka : 383
Points : 1088
Reputation : 0
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 28
Lokacija : Always with Miley...

Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu Empty
PočaljiNaslov: Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu   Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu EmptySre Nov 11, 2009 1:35 am

Iako u svom velikom letnjem hitu „Party In The USA“ peva o Jay Z-jevoj pesmi koju je čula na radiju („That’s when the taxi man turned on the radio/ and a Jay Z song was on…“), Miley Cirus priznala je kako joj je muzički opus popularnog hip-hopera velika nepoznanica.

„Nikada nisam čula niti jednu njegovu pesmu,“ izjavila je pevačica na video snimku postavjenom na njen oficijelni web sajt MileyWorld.com.

Po Mileynim rečima, za razliku od njenih ranijih hitova koje je autorski sama potpisivala, ovu pesmu napisali su joj drugi:

„Nisam napisala tu pesmu – izabrala sam je zbog toga jer mi je trebala neka muzika koju ću koristiti u promotivnoj kampanji za moju modnu liniju,“ objašnjava Miley, dodajući da pojma nije imala da će pesma postati toliki hit. „Ispostavilo se da sam dobro izabrala, sve se desilo zbilja neočekivano.“

Mlada rokera kaže i da se ova pesma dosta razlikuje od njenog prepoznatljivog stila.
„Ne slušam pop, to jednostavno nije moja vrsta muzike,“ izjavila je Miley na kraju.
Nazad na vrh Ići dole
https://miley-balkan.forumsr.com
~Miss Vip~

~Miss Vip~


Broj poruka : 28
Points : 34
Reputation : 0
Datum upisa : 12.12.2009

Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu   Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu EmptyNed Dec 13, 2009 7:47 pm

Haha nisam ni ja cula.. xD pa sta? xD
Nazad na vrh Ići dole
smiley*stars

smiley*stars


Broj poruka : 40
Points : 42
Reputation : 0
Datum upisa : 24.12.2009

Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu   Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu EmptyČet Dec 24, 2009 8:27 pm

sram je bilo...usput jay-z ima neke lepe pesme
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu Empty
PočaljiNaslov: Re: Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu   Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Miley nije nikada cula ni jednu Jay Z-ovu pesmu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Timbaland i Miley snimaju pesmu
» Uzela pesmu kicking and screaming?
» Miley se istetovirala
» Miley's new car
» Miley Cyrus-When I look at You

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
★ Miley Little Star Balkan ★ :: ★Miley Cyrus★ :: ★Novosti★-
Skoči na: